مرکز علمی کاربردی واحد 6 تهران

مرکز علمی کاربردی واحد 6 تهران

بیستم فروردین ماه «روز ملی فناوری هسته‌ای» است. این روز نمادی از اقتدار و عظمت ملت بزرگ ایران است که در پرتو اتكا به توانمندی‌های علمی و پژوهشی كشور متجلی گردید و قلوب آحاد ملت ایران را شادمان و چشم جهانیان را خیره نمود.

امروز موضوع استفاده صلح‌آمیز ایران از انرژی هسته‌ای،‌تنها یك مسأله داخلی نیست، ‌بلكه نشان بارزی از پایداری ملت‌های مظلوم و عدالتخواه جهان است كه ندای مقاومت و آزادیخواهی را در اقصی نقاط جهان طنین‌انداز كرده‌اند.

با ارج نهادن به تلاش‌ها و زحمات ارزشمند تمامی دانشمندان و جوانان برومند كشورمان در این عرصه حیاتی، این روز خجسته و افتخارآمیز را به همه هموطنان عزیز بویژه دانشجویان تبریك عرض می نماییم.

 

یا مقلب القلوب و الابصار               یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال             حول حالنا الی احسن الحال

باز نوروزی دیگر و باز فاطمیه‌ای دیگر، باز سالی جدید و بهاری دیگر در راه، باز امامی‌ منتظرتر از روزی دیگر. امسال نوروزی فاطمی داریم، در نوروز فاطمی ایامتان خدایی و متعالی . . .

سالی سبزتر از سبزه ؛ روشن تر از آفتاب ؛ زلال تر از چشمه ؛ صمیمی تر از باران ؛ شاداب تر از شکوفه؛ تازه تر از بهار را برای همه ی دانشجویان آرزو دارد و عنایت خداوند متعال را برای توفیق روزافزونتان مسئلت دارد.

مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد6 تهران، ضمن تبریک عید سعید نوروز، از زحمات ارزشمند پرسنل در سال سپری شده قدردانی نموده و از خداوند متعال، سالی سرشار از بهروزی و موفقّیت و ایّامی نیک و پر بار را برای اساتید، کارمندان و دانشجویان و و خانواده معّزز آنان در سال جدید، در ظل عنایات حضرت حق تعالی و در سایه حجت بر حق حضرت صاحب الامر مسئلت دارد. امیدوارم سال پیش رو، با همدلی و هم فکری بیشتر، سالی پر از برکت و موفقیت برای همه دانشگاهیان باشد.

 


صفحه 4 از 4

اخبارفوری

ژوژمان دانشجویان کلاس استاد مهدی زاده دوشنبه مورخ  04/01 ساعت 11 تشکیل می شود.

 

دانشجویانی که درس معرفی به استاد با استاد هادیان اخذ نموده اند روز یکشنبه 94/3/31 ساعت 10 جهت برگزاری امتحان در دانشگاه حضور داشته باشند.

 

کلیه دانشجویانی که دروس غیرحضوری و کارورزی با استاد میرمالک اخذنموده اند جهت تحویل کار و هماهنگی دروس آخرین مهلت روز دوشنبه 94/04/01 ساعت 16:30 می باشد.

 

دانشجویان رشته گرافیک ترم جدید جهت تحویل درس کاربینی خود با آقای مستقیم در روز 94/03/27 ساعت 5 در دانشگاه حضور داشته باشد.

 

دانشجویانی که درس کارورزی را با خانم کیوان نژاد اخذ کرده اندجهت تحویل کارورزی در روز پنج شنبه مورخ 94/03/21 ساعت 10 به دانشگاه مراجعه نمایند.

 

دانشجویانی که دروس آموزشی رایانه کودک و آشنایی با قانون اساسی و خدمات الکترونیک را اخذ نموده اند جهت امتحان دروس مذکور در روز جمعه مورخ 94/03/22 ساعت 11 به دانشگاه مراجعه نمایند.

 

کلیه دانشجویانی که  دروس ذیل را با استاد سلیمان نژاد اخذ کرده اند در تاریخ 91/03/17 ساعت 12 بهدانشگاه مراجعه نمایند.

فرم و فضا - طرح معماری - حجم شناسی - ماکت سازی - بیان معماری- کارورزی

 

معرفی جزوه امتحانی برای درس خلاقیت در هنر معماری استاد رشادی

کتاب : دستورالعمل های فیل آبی برای ایده یابی

نویسنده : غلامحسین نیرومند

ناشر: فرهنگسرای میردشتی

صفحات 12-22 ، 48-55 ، 58-88

 

You are here  : صفحه اصلی

تماس با ما

آدرس: تهران،خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، کوچه قدیری، پلاک 9

تلفن: 6-66492555-021
Support